ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4082146
nr 408 2146
Nyrokoko, Förgylld, höjd: 92
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 15 maj 2006
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
ledande budet*
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.